MÖBLER / Bord / Skrivbord 7451541
nr 745 1541
Skrivbord
engelsk stil, längd: 123, djup: 61, höjd: 77
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 5 mars 2012
kl 17:43:30
550 kr
1.000 kr
1.100 kr